Parteneri

Romania: Reteaua de Magazine Auchan: http://auchan.ro 

Iasi:
Farmacia Sante Farm (str. Bucium nr.39); http://www.arhc.ro/farmacii/sante-farm-iasi_354 ; https://www.lyoness.com/ro/stores/ro-ro/352619-scsantefarmsrl
Farmacia El Medica (Aleea Basarabi nr.6); http://www.paginafarmacistilor.ro/farmacia_medica_1959/
Farmacia Hypericum (str. Bradului nr.7): http://www.farmaciahypericum.ro/index.php/contact http://www.guturai.ro/bioterra-m-719
Farmacia Thymus: http://unitatimedicale.ro/farmacia-thymus-prt-211.html

Valmedica-Medicina Complementara http://www.valmedica-medicina-chineza.ro
Farmacie si Plafar Romtrust Exim (Sos. Nicolina);
Mag. Casa Traditiei (Carrefour Felicia si Auchan); http://www.casatraditiei.ro/magazine/
Mag. Produsedeacasa (str. Pacurari nr.77); http://www.produsedeacasa.ro/
Mag. Natural Company (Piata Voievozilor nr.19); https://www.facebook.com/magazin.naturalis
Mag. Naturist Casuta Naturii (Sos. Pacurari, nr. 158, bl. 591); http://casutanaturii.ro/seva-mesteacan-7 
Mag. Alexini Trade (Bd. Dacia nr.1, Piata Unirii nr.6);
Mag. Naturist "Mio Expres" (str. Costache Negri nr. 11, Bl. C5, parter);
Mag. Via Naturalia (str. Barboi nr.6): http://www.vianaturalia.ro/51-bauturi-vegetale

 

Bucuresti:
SOLARIS PLANT SRL: http://solarisplant.ro/ro/utile-alimentare/page:1 
Via Biolandia SRL: http://www.biolandia.ro/catalogsearch/result/?q=seva+de+mesteacan
Medical Active SRL: http://www.magazin-naturist.ro/seva-de-mesteacan
Plafar Inima Verde SRL-D: https://www.inimaverde.ro/bio-terra-energy-porudse-seva-de-mesteacan
 
Cluj:
BIOSIMTTERA SRL: https://www.biosimttera.ro/rezultate-cautare?key=seva
 

Galati, Braila:
Nic SRL: http://www.bionatura-shop.ro/index.php?route=product/category&path=102
Magazin Biocarmen (Essentiales SRL): http://www.biocarmen.ro/

 

Oradea:
Bio Holistic SRL: http://www.obio.ro/

 

Târgu Mureș:
BIO BAZAR: http://www.biobazar.ro; 
https://www.facebook.com/bio.bazar.79?lst=100007432513649%3A100001386938960%3A1497789122

 

Timisoara:
Pronat SRL: http://www.pronat.ro/magazin/

 

Arad:
Farmacia Mirafarm: http://www.mirafarm.ro/contact

 

Gura Humorului:
Farmacia Galium (str. Republicii nr.2);

 

UK, Londra:
Fresh Organic Products Ltd http://www.freshorganicproducts.co.uk/index.php  http://carpathiantreasure.com/shop/

 

AUSTRIA:
Michael Hinterauer http://www.hinterauer.info/shop/xylit-zuckerersatz-birkenzucker

 

GERMANIA:
NRThinking GmbH & Co. KG http://nrthinking.com/

 

CHINA:
China Henan Xinxiang Keji Co., Ltd http://biote.chinainout.com/